Kadeřnictví Martina nabízí

 

Dámské, panské, a dětské stříhaní vlasů. Dále  i jiné kadeřnické služby jako je barvení vlasů s úpravou, melír, trvalá, svatební nebo společenský účes.

 

Ve svém oboru se neustále zdokonaluji a pravidelně naštěvuji školení. Sleduji módní trendy a používám jen tu nejkvalitnější vlasovou kosmetiku.

 

Pracuji s italskou profesionální vlasovou kosmetikou značky Cotril a španělskou značkou Salerm, které mají blahodárné účinky pro Vaše vlasy a  nabízí živé a jasné barvy v mnoha odstínech. Tyto barvy pečují o strukturu Vašich vlasů a udržují jejich přirozenost. Obsahují výživové a hydratační složky.

 

Absolutní novinkou jsou však barvy bez amoniaku, které jsou vhodné i pro alergiky. Tyto barvy vlasy nepoškozují, ale naopak vyživují, vlas je lesklejší, zdravější a vitálnější. 

 

Mým cílem je, aby mí zákazníci byli vždy spokojeni.

Vyzkoušejte nové barvy i Vy! Budete překvapeni zdravím a leskem Vašich vlasů.

Ráda Vás objednám na telefonním čísle: 

775 520 656

Můj nejoblíbenější a nejprodávanější přípravek na domácí použití je Salerm 21  – kondicionér na vlasy.

 

Salerm 21 (2+1) kombinuje leave-in kondicionér a masku. Okamžitě působící bezoplachový kondicionér Salerm 21 přináší poškozeným, pórovitým nebo dehydrovaným vlasům lesk a život.

Unikátní komplex založený na bázi částic provitamínu B5 byl speciálně vytvořen pro regeneraci poškozených, oslabených a dehydratovaných vlasů. Proteiny hedvábí pronikají do hloubky vlasové struktury, kde ji zjemňují, hydratují a regenerují.

Salerm 21, maska a bezoplachový kondicionér v jednom, chrání vlasy před škodlivými prvky jako je sluneční záření, teplo, chlor, slaná voda, a dalšími negativními faktory degradující vlasovou strukturu. Provitamín B5 dodá vlasům přirozený lesk a vitalitu zdravých vlasů.Tento produkt lze zakoupit v našem salonu Sedmikráska nebo objednávejte na tel.čísle: 775 520 656